Bel ons op +32 55 86 00 09 of stuur een e-mail naar info@wax-it.eu
Vanaf 50€ in BeNeLux + scherpe verzendtarieven over heel Europa.
Met ons retourportaal kan dit eenvoudig binnen de 14 dagen.
VCE 26 L MC
Handige en compacte stofzuiger, eenvoudig in gebruik en makkelijk te transporteren.
| TYPE | Stofzuiger |
| VERMOGEN | 1200 watt |
| VOLUMESTROOM | 3.600 l/min |
| MAX. ONDERDRUK | 21.000 Pa |
| FILTEROPPERVLAK | 3.000 cm² |
| TANKINHOUD | 25 L |
| VULHOEVEELHEID VLOEISTOF | 16 L |
| ZUIGKRACHTREGELING | Mechanisch |
| SLANGLENGTE | 3.5 m |
| AANTAL ZUIGMOTOREN | 1 |
| LENGTE STROOMKABEL | 7.5 m |
| AFMETING (LxBxH) | 475 x 377 x 526 mm |
| GEWICHT | 8.4 kg |
| GARANTIE | 2 Jaar |
| EXTRA GARANTIE | + 1 Jaar na registratie bij FLEX |
| STEKKER | EU |
| EAN | 4030293171664 |
FLEX VCE 26 L MC
Wat is er zo speciaal aan de VCE 26 L MC?
De FLEX VCE 26 L MC is een professionele en compacte veiligheidsstofzuiger, specifiek ontworpen voor intensief gebruik in werkplaatsen en bij detailing. Met een tankinhoud van 25 liter en een krachtige turbine biedt deze machine een hoge zuigcapaciteit voor zowel stof als vloeistoffen. Het toestel is geclassificeerd in de L-klasse, wat betekent dat het geschikt is voor alle stoffen met AGW-waarden > 1 mg/m³. Een belangrijk kenmerk is het handmatige filterreinigingssysteem (Manual Clean), waarmee je met een druk op de knop het filter reinigt zonder de machine te openen. Dit garandeert een constante zuigkracht, zelfs bij fijnstof.
HANDLEIDING
Hoe gebruik je de VCE 26 L MC?
Zorg ervoor dat het juiste filter is geplaatst: gebruik een vliesfilterzak voor droog stof en verwijder de zak bij het opzuigen van vloeistoffen. Steek de stekker van je elektrisch gereedschap (zoals een schuurmachine) direct in het ingebouwde stopcontact van de stofzuiger om de automatische start-stopfunctie te activeren. Schakel de machine in en begin met de reinigingsklus; zodra de zuigkracht afneemt, druk je driemaal op de filterreinigingsknop terwijl je de zuigmond afsluit om het filter vrij te kloppen. Leeg de container na gebruik en reinig het vlottersysteem als er vloeistoffen zijn opgezogen om verstoppingen en geurtjes te voorkomen.
Gerelateerde producten ↴
Bel ons op +32 55 86 00 09 of stuur een e-mail naar info@wax-it.eu
Vanaf 50€ in BeNeLux + scherpe verzendtarieven over heel Europa.
Met ons retourportaal kan dit eenvoudig binnen de 14 dagen.















