Bel ons op +32 55 86 00 09 of stuur een e-mail naar info@wax-it.eu
Vanaf 50€ in BeNeLux + scherpe verzendtarieven over heel Europa.
Met ons retourportaal kan dit eenvoudig binnen de 14 dagen.
Extended 115 (Pneumatic pump) 3.5 T
Het mobiele hefplatform PM Extended Lift 115 is ontworpen voor detailing en car wrapping.
❗ De liften worden rechtstreeks door de leverancier geleverd. Neem contact met ons op voor een schatting van de verzendkosten.
| KIES JE KLEUR | Standaard kleur (rood), Custom kleur (kleur of kleurcode) |
| GEBRUIK | Professioneel |
| TYPE | Autolift |
| DRAAGVERMOGEN | 3500 kg |
| HEFHOOGTE MAX. | 1000 mm |
| HEFHOOGTE MIN. | 105 mm |
| VOEDING | Pneumatische pomp |
| GEWICHT | 270 kg |
| LENGTE | 2600 mm |
| BREEDTE | 1150 mm |
| LENGTE ARMEN | 480 mm |
| EAN | Niet beschikbaar |
PM-TOOLS EXTENDED 115 (PNEUMATIC PUMP) 3.5T
Wat is er zo speciaal aan de Extended 115?
Ben je op zoek naar de ultieme mobiele hefbrug die zelfs de zwaarste moderne voertuigen moeiteloos tilt, zonder in te leveren op flexibiliteit? De PM-Tools Extended 115 (Pneumatic Pump) 3.5T is de overtreffende trap in mobiele heftechniek. Met een indrukwekkend hefvermogen van maar liefst 3500 kg is deze robuuste schaarhefbrug speciaal ontwikkeld voor zware elektrische voertuigen (EV's), grote SUV's en zware bedrijfswagens, terwijl hij net zo eenvoudig compacte personenauto's lift.
Dankzij het slimme parallellogram-ontwerp met vier 180 graden draaibare draagarmen heb je altijd een volledig vrije toegang tot de dorpels en wielkasten, wat deze brug de perfecte partner maakt voor car detailing, bandenservice en car wrapping. Deze specifieke uitvoering wordt aangedreven door een uiterst krachtige en betrouwbare pneumatische pomp die volledig op perslucht werkt. Hierdoor heb je op de werkvloer geen krachtstroom of hydraulische olie-aansluitingen nodig en verplaats je de hefbrug met de meegeleverde rangeerbeugel moeiteloos naar elke gewenste werkplek.
HANDLEIDING
Hoe gebruik je de Extended 115?
Plaats de hefbrug op een vlakke en stabiele ondergrond. Sluit de pneumatische pomp met een geschikte luchtslang aan op een compressor die een constante werkdruk van 6 tot 10 bar levert. Manoeuvreer de hefbrug met de rangeerbeugel onder het voertuig, of rijd het voertuig zorgvuldig over de platgelegde brug heen. Positioneer de vier draagarmen nauwkeurig onder de door de fabrikant voorgeschreven krikpunten van de auto en draai de opnamepads omhoog tot ze aansluiten.
Bedien de pneumatische pomp om het voertuig gecontroleerd naar de gewenste werkhoogte te liften. Laat de brug, zodra de werkhoogte is bereikt, altijd mechanisch in de ingebouwde veiligheidsvergrendeling zakken voordat je met de werkzaamheden start. Om het voertuig na de klus weer te laten zakken, hef je de brug eerst een klein stukje om de mechanische beveiliging handmatig te ontgrendelen. Bedien vervolgens de pomp om de lucht gecontroleerd te laten ontsnappen, zodat de auto weer veilig en rustig op de grond landt.
Gerelateerde producten ↴
Bel ons op +32 55 86 00 09 of stuur een e-mail naar info@wax-it.eu
Vanaf 50€ in BeNeLux + scherpe verzendtarieven over heel Europa.
Met ons retourportaal kan dit eenvoudig binnen de 14 dagen.













