Bel ons op +32 55 86 00 09 of stuur een e-mail naar info@wax-it.eu
Vanaf 50€ in BeNeLux + scherpe verzendtarieven over heel Europa.
Met ons retourportaal kan dit eenvoudig binnen de 14 dagen.
PE 150 18.0-EC
De FLEX PE 150 18.0-EC is de snoerloze koning van de roterende polijstmachines. Accu roterende polijstmachine 18,0 V
*Geleverd zonder batterijen en lader!
| TYPE | Polijstmachine |
| TYPE POLIJSTMACHINE | Rotary |
| MAX. POLIJSTPAD | 160 mm |
| MAX. STEUNSCHIJF | 150 mm |
| TPM | 150 - 1.450 |
| AFMETING (LxBxH) | 395 x 84 x 117 mm |
| GEWICHT | 1.9 kg (zonder accu) |
| GARANTIE | 2 Jaar |
| EXTRA GARANTIE | + 1 Jaar na registratie bij FLEX |
| EAN | 4030293263482 |
FLEX PE 150 18-EC
Wat is er zo speciaal aan de PE 150 18-EC?
De FLEX PE 150 18.0-EC is de snoerloze koning van de roterende polijstmachines. Deze machine brengt de brute kracht van een roterende polijstmachine naar het 18V accu-platform, waardoor je volledige bewegingsvrijheid hebt rondom het voertuig zonder een snoer over je schouder (of de lak!) te hoeven houden. De koolborstelloze motor (EC) is extreem efficiënt en krachtig, waardoor de machine niet stilvalt, zelfs niet bij zware belasting tijdens het "cutten". Met een variabel toerental van 150 tot 1450 tpm is deze machine zowel geschikt voor grof herstelwerk als voor het verfijnd finishen op lage snelheid.
WAT IS INBEGREPEN:
- 1 Klittenband steunschijf, gedempt M 14 (350745)
- 1 Handgreep (450774)
- 1 Transportkoffer L-BOXX® (414093)
- 1 Kofferinleg (459534)
HANDLEIDING
Hoe gebruik je de PE 150 18-EC?
Schuif een geladen 18V accu (bij voorkeur 5.0 Ah voor een goede gewichtsbalans en werktijd) in de houder. Bevestig een steunschijf (tot max. 150mm) op de M14-as en zet deze vast met de asvergrendelingsknop. Gebruik het stelwiel om je maximale snelheid te bepalen en de gasgeefschakelaar om de machine rustig op te starten. Dankzij de ergonomische handgreep en de slanke behuizing kun je de machine heel precies sturen. Omdat dit een roterende machine is, moet je alert blijven op de warmteontwikkeling in de lak; houd de machine altijd in beweging. Het display op de accu geeft aan hoeveel kracht je nog over hebt voor je volgende hit.
FLEX PE 150 18-EC
Bekijk onze explainer video.
Gerelateerde producten ↴
Bel ons op +32 55 86 00 09 of stuur een e-mail naar info@wax-it.eu
Vanaf 50€ in BeNeLux + scherpe verzendtarieven over heel Europa.
Met ons retourportaal kan dit eenvoudig binnen de 14 dagen.




.webp?unique=9bff488)




.webp?unique=9bff488)





