Bel ons op +32 55 86 00 09 of stuur een e-mail naar info@wax-it.eu
Vanaf 50€ in BeNeLux + scherpe verzendtarieven over heel Europa.
Met ons retourportaal kan dit eenvoudig binnen de 14 dagen.
DAS-6 PRO Plus
De originele DAS-6 Pro Plus is verbeterd met een volledig nieuw ontwerp, een herziene 1000W motor en verbeterde interne onderdelen.
| TYPE | Polijstmachine |
| TYPE POLIJSTMACHINE | DA |
| BAANGROOTTE | 15 mm |
| MAX. STEUNSCHIJF | 150 mm |
| VERMOGEN | 1000 watt |
| SCHROEFDRAAD ACHTERPLAAT | 5/16" |
| TPM | 1.800 - 4.800 |
| GEWICHT | 2.3 kg |
| LENGTE STROOMKABEL | 6 m |
| STEKKER | EU |
| GARANTIE | 1 Jaar |
| EAN | Niet beschikbaar |
DAS-6 PRO PLUS - 15MM DA V2
Wat is er zo speciaal aan de PRO Plus?
De DAS6 PRO Plus is een geavanceerde Dual Action polijstmachine die zich onderscheidt door zijn grote uitslag (throw) van maar liefst 15mm. Waar de standaard machines vaak een uitslag van 8mm hebben, bestrijkt de PRO Plus met elke beweging een groter oppervlak. Dit zorgt voor een snellere correctie van diepe krassen en een nog hogere glansgraad in minder tijd.
De machine is uitgerust met een krachtige 880W motor en is specifiek ontworpen om trillingen te minimaliseren. Dit maakt het de ideale keuze voor de detailer die de veiligheid van een excentrische machine wil combineren met de efficiëntie van een professionele "large throw" polijstmachine.
HANDLEIDING
Hoe gebruik je de PRO Plus?
Plaats een geschikte polijstpad op de steunplaat en breng enkele druppels polijstmiddel aan. Verspreid het middel op een lage snelheid over een sectie van ongeveer 50x50 cm om spetteren te voorkomen. Verhoog de snelheid naar stand 4 of 5 en beweeg de machine langzaam in overlappende banen (horizontaal en verticaal) over het oppervlak.
Dankzij de 15mm uitslag is het essentieel om de machine vlak op de lak te houden; als de pad stopt met roteren op ronde carrosseriedelen, verminder dan de druk. Veeg na elke werkgang de lak schoon met een microvezeldoek en controleer of de lakdefecten naar wens zijn verwijderd voordat u doorgaat naar de volgende sectie.
DAS-6 PRO PLUS DA
Bekijk onze explainer video.
Gerelateerde producten ↴
Bel ons op +32 55 86 00 09 of stuur een e-mail naar info@wax-it.eu
Vanaf 50€ in BeNeLux + scherpe verzendtarieven over heel Europa.
Met ons retourportaal kan dit eenvoudig binnen de 14 dagen.











